Av. Tuncer ÇİNGİR

Çingir Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan Av. Tuncer ÇİNGİR, 1940 doğumlu olup, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1966 Yılında mezun olmuştur. 1967 yılında Ruhsatını aldıktan sonra Çingir Hukuk Bürosunu kurmuştur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Av. Erinç ÇİNGİR

Av. Erinç ÇİNGİR, 1973 doğumlu olup Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur. 1999 yılından beri Eskişehir Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmaktadır. Uzun yıllar Bilirkişilik de yapan Çingir, evli ve bir çocuk babasıdır.

Av. Özge ALTINKÜPLÜ KANTEKİN

1988 yılı Ankara doğumludur. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2010 mezunu olup, 2011-2014 yılları arasında Ankara Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini icra etmiştir. 2014 yılı Eylül ayından bu yana da Eskişehir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaya devam etmektedir. Ağırlıklı olarak; İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku, Aile Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Sultan ACAR TUNCAY

1982 yılı Eskişehir doğumludur. 1998 yılında Eskişehir Hacı Ahmet Kanatlı Lisesi’nden mezun olan Tuncay,2009 yılından beri Çingir Hukuk Bürosu dava takibi bölümünde çalışmaktadır.

Melike KALENDER

1987 yılı İzmir doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 4. Sınıf öğrencisi olan Kalender, 2010 yılından beri kâtip olarak çalışmakta olup Çingir Hukuk Bürosu’nda dava takibi bölümünde yer almaktadır.

Şeyma BÖRCEK

1987 yılı Eskişehir doğumlu olup Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk - Adalet Bölümü mezunu olan Börcek, 7 yıldır, icra takip elemanı olarak çalışmıştır. Çingir Hukuk Bürosu’nda sekreterlik görevinde bulunmaktadır. Şeyma Börcek çeşitli kamu ve özel bankalarının icra takip programlarına ilişkin eğitimlerine katılmış olup bu alanda katılım belgeleri bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Türkan DORUK

1983 yılı Eskişehir doğumlu olup Eskişehir Ticaret Meslek Lisesi 1999-2000 Yılı Büro Yönetimi Ve Sekreterlik mezunudur. 12 yıldır avukat katipliği yapmaktadır, 2015 Yılından bu yana Çingir Hukuk Bürosu’nda Dava Takibi bölümünde çalışmaktadır. Ayrıca Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahiptir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Özgür ŞAHİN

1984 yılı İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Satış teknikleri, Dış ilişkiler görüşme teknikleri, planlama, halka ilişkiler gibi alanlarda çeşitli sertifikalara sahip olan Şahin, 2006 yılından bu yana Büromuzda icra elemanı olarak çalışmakta ve müvekkillerimize yardımcı olmaktadır.

Öznur KIZIL

1993 Ankara doğumludur. 2013 yılından beri avukat kâtipliği yapmakta ve Çingir Hukuk Bürosu’nda icra takibi bölümünde çalışmaktadır. Obi İcra Takip – İcra Matik – Yts programlarını kullanmaktadır.

Şayide YILDIZ

1958 yılı Bulgaristan/Varna doğumludur. Yaklaşık 4 yıldır Çingir Hukuk Bürosunda çalışmaktadır. Tüm büro içi işleri üstlenen Yıldız, evli ve iki çocuk annesidir.